Kontakt

W przypadku pytań związanych z funkcjonowaniem bloga zapraszam do kontaktu za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

W przypadku pytań związanych z prawem konsumenta i tematami poruszanymi na blogu, proszę zamieszczać je bezpośrednio pod tymi tematami (w formie komentarzy).

Nie udzielam porad prawnych na pytania przesłane drogą mailową.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wpisz widoczne HASŁO

captcha

Możesz również do mnie napisać bezpośrednio na adres mojej poczty elektronicznej: blog@konsumentwsieci.pl

Podziel się artykułem!

1 Comment

  1. Jolanta Plauszta
    21-05-2016 @ 22:12

    Witam. Podpisałam umowę na pośredniczenie w sprzedaży mieszkania. Pośrednik obiecywał, że otrzymam na rękę taką kwotę jaka mnie interesuje. Była to kwota 219 tys. Pośrednik wpisał w umowie 230 tys i 4 tys wymagrodzenia. Umowa była podpisana poza biurem. Obiecał, że otrzymam interesującą mnie kwotę i nic nie będę musiała płacić, on poda kupującemu kwotę uwzględniającą te 4 tys. Gdy doszło do podpisania umowy przedwstępnej na kwotę, którą obiecał, że otrzymam na "czysto", oczywiście nic nie mówił o zapłaceniu 50% wynagrodzenia co było zastrzeżone w umowie bo wiedział, że nie taka była umowa między nami i do jej podpisania wówczas nie doszło by. Lecz po ok 2 miesiącach gdy doszło do podpisania umowy notarialnej zażądał zapłaty w kwocie 2 tys. Proszę o pomoc, zostałam oszukana.

Leave a Reply

*

Subscribe without commenting