Dowiedz się o nowych artykułach za pomocą newslettera

Pragnę poinformować, że od wczoraj wieczora możliwa jest subskrypcja mailowa najnowszych artykułów pojawiających się na blogu. Jest to kolejne narzędzie (po włączeniu się w społeczność na Facebook'u) poszerzające możliwość dotarcia do nowych Czytelników, którzy zainteresowani są szeroko pojętą ochroną konsumentów. 

Mimo bardzo krótkiej dostępności subskrypcji na blogu, z newslettera skorzystało już dwoje Czytelników – z czego bardzo się cieszę. Nie pogniewam się, jak taka dzienna statystyka zostanie utrzymana 🙂 

W celu skorzystania z newslettera należy wpisać swojego maila do drugiego widgeta (pomiędzy Najnowsze wpisy, a Najnowsze komentarze) znajdującego się w pasku po prawej stronie na głównej witrynie bloga. Następnie na wskazanego maila zostanie wysłany link aktywacyjny, który należy nacisnąć w celu dokonania pełnej aktywacji subskrypcji. Jeśli nie otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym to może oznaczać, że trafił do folderu SPAM. Niestety…

Wiadomości mailowe w ramach newslettera będą wysyłane zawsze w godzinach porannych z informacją o najnowszym artykule na blogu. Oczywiście mail taki zostanie wysłany tylko pod warunkiem, że w poprzednim dniu zostanie w serwisie opublikowany nowy wpis (mam nadzieję, że wpis wartościowy i niejednokrotnie pomocny dla konsumentów i przedsiębiorców). Nie przewiduję, aby było to zjawisko uciążliwe dla Czytelników i "zapychało" w znacznym stopniu skrzynkę pocztową.  Aktualnie staram się utrzymywać średnią od 1 do 2 wpisów na tydzień, w zależności od możliwości czasowych. Nie zamierzam publikować nowych artykułów z większą częstotliwością. 

Co ważne, za pomocą newslettera nie będą przesyłane żadne informacje handlowe lub inne treści o charakterze komercyjnym i marketingowym. Stworzonej bazy mailowej nie będę również udostępniał w żaden sposób podmiotom trzecim. Podany mail zostanie wykorzystany jedynie w celu informowania o najnowszych wpisach na blogu. 

Standardowo oprócz powiadamiania o nowych artykułach za pomocą newslettera oraz Facebooka, istnieje również możliwość dodania adresu bloga do dowolnego czytnika RSS.

Mając na względzie konieczność uszeregowanie pewnych ogólnych kwestii prawnych w zakresie prowadzonego bloga, pozwoliłem sobie najważniejsze informacje zamieścić w nowej zakładce "INFORMACJA PRAWNA"

Zapraszam do korzystania z nowej opcji.


Podziel się artykułem!
Processing your request, Please wait....